DOSTAWA ZESTAWU DO CHROMATOGRAFII CIECZOWEJ Z DETEKTOREM FLUORESCENCYJNYM HPLC-FLD NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU
- Numer postępowania EA-ZP.272.11.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-15 13:21 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-15 13:21 | 174 KB | ||
|
|
SWZ komplet.pdf | 2026-07-15 13:21 | 4.96 MB | ||
|
|
Zał. 3 JEDZ.zip | 2026-07-15 13:21 | 91 KB | ||
|
|
załączniki edytowalne.zip | 2026-07-15 13:21 | 119 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
wyjaśnienia treści SWZ 31.07.pdf | 2026-07-31 09:40 | 111 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | DOSTAWA ZESTAWU DO CHROMATOGRAFII CIECZOWEJ Z DETEKTOREM FLUORESCENCYJNYM HPLC-FLD NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU | 395 000,00 PLN | 2026-08-17 10:00:51 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
