DOSTAWA ZESTAWU DO CHROMATOGRAFII JONOWEJ Z WBUDOWANĄ POMPĄ IZOKRATYCZNĄ I DEGAZEREM DO ANALIZY ANIONÓW I DETEKTOREM UV/VIS NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU
- Numer postępowania EA-ZP.272.10.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-17 13:11 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-17 13:11 | 175 KB | ||
|
|
SWZ komplet.pdf | 2026-07-17 13:11 | 5.20 MB | ||
|
|
Załączniki edytowalne.zip | 2026-07-17 13:11 | 126 KB | ||
|
|
Zał 3 JEDZ.zip | 2026-07-17 13:11 | 92 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | DOSTAWA ZESTAWU DO CHROMATOGRAFII JONOWEJ Z WBUDOWANĄ POMPĄ IZOKRATYCZNĄ I DEGAZEREM DO ANALIZY ANIONÓW I DETEKTOREM UV/VIS NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU | 520 000,00 PLN | 2026-08-18 10:02:02 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
