DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI BIUROWYCH N60 (BSL3)
- Numer postępowania EA-ZP.272.5.2025
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-02-27 09:31 | - | |||
|
|
2025-OJS041-00130551-pl-ts.pdf | 2025-02-27 09:31 | 109 KB | ||
|
|
SWZ5_komplet.pdf | 2025-02-27 09:31 | 11.57 MB | ||
|
|
załączniki edytowalne i OPZ.zip | 2025-02-27 09:31 | 24.15 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
wyjaśnienia 2.pdf | 2025-03-24 08:26 | 218 KB | ||
|
|
wyjaśnienia1.pdf | 2025-03-24 08:29 | 5.60 MB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2025-03-07 07:29 |
| Odpowiedzi na pytania | 2025-03-14 13:24 |
| Odpowiedzi na pytania | 2025-03-14 13:24 |
| Odpowiedzi na pytania | 2025-03-20 12:56 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI BIUROWYCH N60 (BSL3) | 800 000,00 PLN | 2025-03-31 09:01:54 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-04-03 09:02 |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2025-05-19 08:30 |
