DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI BIUROWYCH N60 (BSL3)

  • Numer postępowania EA-ZP.272.5.2025
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Postępowanie unieważnione

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-31 09:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-31 09:00  - Postępowanie unieważnione
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-02-27 09:31
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-05-19 08:30

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-02-27 09:31 -
    icon 2025-OJS041-00130551-pl-ts.pdf 2025-02-27 09:31 109 KB
    icon SWZ5_komplet.pdf 2025-02-27 09:31 11.57 MB
    icon załączniki edytowalne i OPZ.zip 2025-02-27 09:31 24.15 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon wyjaśnienia 2.pdf 2025-03-24 08:26 218 KB
    icon wyjaśnienia1.pdf 2025-03-24 08:29 5.60 MB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2025-03-07 07:29
    Odpowiedzi na pytania 2025-03-14 13:24
    Odpowiedzi na pytania 2025-03-14 13:24
    Odpowiedzi na pytania 2025-03-20 12:56

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 DOSTAWA I MONTAŻ MEBLI BIUROWYCH N60 (BSL3) 800 000,00 PLN 2025-03-31 09:01:54

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon zestawienie ofert.pdf 2025-03-31 09:58 155 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2025-04-03 09:02

    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia 2025-05-19 08:30

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa