Dostawa systemu do dekontaminacji

  • Numer postępowania EA-ZP.272.3.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-28 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-03-28 09:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-03-12 10:11
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-07-15 09:06

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-03-12 10:11 -
    icon specyfikacja warunków zamówienia_3_KOMPLET.pdf 2025-03-12 10:11 415 KB
    icon załącznik edytowalny.zip 2025-03-12 10:11 126 KB
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00141987/01.pdf 2025-03-12 10:11 91 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00152385/01.pdf 2025-03-19 08:58 38 KB
    icon wyjaśnienia 1.pdf 2025-03-24 13:34 153 KB
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00159738/01.pdf 2025-03-24 13:40 36 KB
    icon zawiadomienie o powtórzeniu oceny i wyboru.pdf 2025-05-21 08:24 115 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2025-03-24 13:33
    Odpowiedzi na pytania 2025-03-24 13:33

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Dostawa systemu do dekontaminacji 479 700,00 PLN 2025-03-28 09:29:25

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 2025-06-03 12:32
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2025-04-28 12:13

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-07-15 09:06

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa