Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego
Numer postępowania
EA-ZP.2600.19.2025
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Dostawa obejmuje następujące elementy:
1. akumulator do UPS RBC55 Zamiennik oryginalnego akumulatora RBC55 kompatybilność z markami APC – 1 sztuka;
2. napęd LG HLDS GP57ES40.AHLE10B – 1 sztuka;
3. drukarka laserowa HP LaserJet M207dw (8J9K9F) – 1 sztuka;
4. UPS APC Smart-UPS C 3000VA (SMC3000I) – 1 sztuka;
5. HUB USB Unitek 4x USB-A 3.1 Gen1 (H1117A) – 6 sztuk;
6. stacja/replikator Unitek S7 USB-C (D1056A) – 5 sztuk.
Rodzaj zamówienia:
Dostawy
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2025-07-14 09:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2025-07-14 09:00
Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
Nie
Publikacja w strefie publicznej:
2025-07-04 12:25
Termin zakończenia postępowania:
2025-10-23 13:26
Dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2025-07-04 12:25
-
informacja rodo.docx
2025-07-04 12:25
53 KB
oświadczenie_PWAnU.docx
2025-07-04 12:25
54 KB
wzór umowy.docx
2025-07-04 12:25
25 KB
Pobierz
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
Numer części
Nazwa części
Wartość brutto zamówienia
Data publikacji
1
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego
11 250,00 PLN
2025-07-14 09:31:30
Dokumenty udostępnione
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Informacja z otwarcia ofert
Informacje z otwarcia ofert
-
Informacje o wynikach
Nazwa części
Data publikacji
Informacja o wynikach dotyczy części: 1
2025-07-14 14:32
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT