UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W OBIEKTACH UŻYTKOWANYCH PRZEZ WOJEWÓDZKĄ STACJĘ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNĄ W POZNANIU

  • Numer postępowania EA-ZP.272.13.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-30 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-07-30 09:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-07-15 09:35
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-08-29 08:37

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-07-15 09:35 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2025-07-15 09:35 130 KB
    icon załaczniki edytowalne.7z 2025-07-15 09:35 160 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon SWZ komplet po zmianie.pdf 2025-07-25 14:11 6.76 MB
    icon wyjaśnienia i modyfikacja z dnia 25.07.2025.pdf 2025-07-25 14:11 3.04 MB
    icon ogłoszenie o zmianie.pdf 2025-07-25 14:12 38 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon rozstrzygnięcie postępowania.pdf 2025-08-05 12:01 139 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa