DOSTAWA MIERNIKÓW GAZU I DETEKTORÓW PROMIENIOWANIA ELEKTROMAGNETYCZNEGO
- Numer postępowania EA-ZP.272.20.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-10-01 13:35 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu_2025BZP 0045160701.pdf | 2025-10-01 13:35 | 130 KB | ||
|
|
załączniki edytowalne.zip | 2025-10-01 13:35 | 17 KB | ||
|
|
SWZ20_komplet.pdf | 2025-10-01 13:35 | 8.27 MB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2025-10-09 07:47 |
| Odpowiedzi na pytania | 2025-10-09 11:24 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | miernik wielogazowy O2 CO CO2. | 20 787,00 PLN | 2025-10-10 10:54:57 |
| 2 | miernik wielogazowy O2 HCN Cl2 PH3 | 49 503,81 PLN | 2025-10-10 10:54:57 |
| 3 | osobisty czujnik promieniowania – 4 szt. | 23 676,15 PLN | 2025-10-10 10:54:57 |
| 4 | selektywny miernik pól elektromagnetycznych | 279 281,34 PLN | 2025-10-10 10:54:57 |
| 5 | miernik pól elektromagnetycznych | 139 050,64 PLN | 2025-10-10 10:54:57 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 2 | 2025-11-03 12:12 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 2, 3, 4, 5 | 2025-10-22 15:49 |
