Sukcesywne dostawy wzorców na potrzeby WSSE w Poznaniu

  • Numer postępowania EA-ZP.272.28.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-12-01

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-12-11 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-12-11 09:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-11-26 13:45
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-02-03 13:29

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-11-26 13:45 -

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon SWZ28_komplet.pdf 2025-11-26 13:59 6.86 MB
    icon załączniki_edytowalne_aktualne.zip 2025-12-04 10:33 241 KB
    icon załączniki_edytowalne.zip 2025-11-26 13:59 240 KB
    icon BZP_ogl_o_zamówieniu.pdf 2025-11-26 14:16 156 KB
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00571501/01.pdf 2025-12-03 07:02 38 KB
    icon wyjaśnienia1.pdf 2025-12-04 10:33 467 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2025-12-01 09:50
    Odpowiedzi na pytania 2025-12-03 07:25
    Odpowiedzi na pytania 2025-12-03 07:25
    Odpowiedzi na pytania 2025-12-04 10:34

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Materiały referencyjne FAPAS 60 085,20 PLN 2025-12-11 09:02:21
    2 Materiały referencyjne ROMER 82 779,00 PLN 2025-12-11 09:02:21
    3 Roztwory wzorcowe do ICP-MS 20 159,70 PLN 2025-12-11 09:02:21
    4 Wzorce substancji chemicznych 24 345,39 PLN 2025-12-11 09:02:21
    5 Wzorce RESTEK 9 717,00 PLN 2025-12-11 09:02:21
    6 Wzorce LGC 167 270,16 PLN 2025-12-11 09:02:21

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 2, 4, 5, 6 2025-12-31 12:51
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 3 2025-12-15 10:58

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa