Sukcesywne dostawy wzorców na potrzeby WSSE w Poznaniu
- Numer postępowania EA-ZP.272.28.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-11-26 13:45 | - |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
SWZ28_komplet.pdf | 2025-11-26 13:59 | 6.86 MB | ||
|
|
załączniki_edytowalne_aktualne.zip | 2025-12-04 10:33 | 241 KB | ||
|
|
załączniki_edytowalne.zip | 2025-11-26 13:59 | 240 KB | ||
|
|
BZP_ogl_o_zamówieniu.pdf | 2025-11-26 14:16 | 156 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2025/BZP 00571501/01.pdf | 2025-12-03 07:02 | 38 KB | ||
|
|
wyjaśnienia1.pdf | 2025-12-04 10:33 | 467 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2025-12-01 09:50 |
| Odpowiedzi na pytania | 2025-12-03 07:25 |
| Odpowiedzi na pytania | 2025-12-03 07:25 |
| Odpowiedzi na pytania | 2025-12-04 10:34 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Materiały referencyjne FAPAS | 60 085,20 PLN | 2025-12-11 09:02:21 |
| 2 | Materiały referencyjne ROMER | 82 779,00 PLN | 2025-12-11 09:02:21 |
| 3 | Roztwory wzorcowe do ICP-MS | 20 159,70 PLN | 2025-12-11 09:02:21 |
| 4 | Wzorce substancji chemicznych | 24 345,39 PLN | 2025-12-11 09:02:21 |
| 5 | Wzorce RESTEK | 9 717,00 PLN | 2025-12-11 09:02:21 |
| 6 | Wzorce LGC | 167 270,16 PLN | 2025-12-11 09:02:21 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2025-12-11 09:15 | 61 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 2, 4, 5, 6 | 2025-12-31 12:51 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1, 3 | 2025-12-15 10:58 |
