Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Dostawa chłodziarko-zamrażarki marki Liebherr CNa model 5713 pure NoFrost na potrzeby laboratorium WSSE w Poznaniu - postępowanie powtórzone
Numer postępowania
EA-ZP.2600.15.2026
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu zamierza nabyć fabrycznie nową chłodziarko-zamrażarkę marki Liebherr CNa model 5713 pure NoFrost na potrzeby laboratorium WSSE w Poznaniu.
W cenie ofertowej należy uwzględnić koszt dostawy i wniesienia zamówionego sprzętu na 1 piętro budynku, w którym nie będzie dostępu do windy.
Zaoferowana lodówka laboratoryjna musi być fabrycznie nowa, pozbawiona wad fizycznych i prawnych.
Realizacja w terminie do 4 tygodni od zawarcia umowy.
Do oferty należy dołączyć oświadczenie w zakresie przeciwdziałaniu wspierania agresji na Ukrainę oraz służące ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Zamawiający odrzuci oferty złożone przez oferentów, którzy w ciągu ostatnich 3 lat:
- nie wykonali u Zamawiającego zleconego zamówienia lub wykonali je nienależycie;
- złożyli u Zamawiającego ofertę, a następnie odmówili zawarcia umowy na jej podstawie;
- w stosunku do których Zamawiający zmuszony był do odstąpienia od umowy.
Rodzaj zamówienia:
Dostawy
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-03-31 09:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-03-31 09:00
Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
Nie
Publikacja w strefie publicznej:
2026-03-23 13:59
Termin zakończenia postępowania:
2026-04-14 13:47
Dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-03-23 13:59
-
zapytanie cenowe 15.pdf
2026-03-23 13:59
399 KB
informacja rodo.docx
2026-03-23 13:59
54 KB
oświadczenie_PWAnU.docx
2026-03-23 13:59
54 KB
wzór umowy.docx
2026-03-23 13:59
35 KB
Pobierz
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
Numer części
Nazwa części
Wartość brutto zamówienia
Data publikacji
1
Dostawa chłodziarko-zamrażarki marki Liebherr CNa model 5713 pure NoFrost na potrzeby laboratorium WSSE w Poznaniu - postępowanie powtórzone
5 300,00 PLN
2026-03-31 09:12:06
Informacje o wynikach
Nazwa części
Data publikacji
Informacja o wynikach dotyczy części: 1
2026-04-02 13:26
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT