Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Wykonanie/druk materiałów edukacyjnych i promocyjnych
Numer postępowania
EA-ZP.2600.21.2026
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Zakresem zadania objęte są następujące materiały:
1. broszur „Mamo, Tato – co Wy na to?”
• format A5;
• 4+4 full kolor CMYK;
• papier offset nie mniej niż 120 g/m2;
• oprawa zeszytowa szyta na 2 zszywki;
• okładka 4 strony, wnętrze 24 strony;
• nakład 26.400 egz.;
• pakowane po 100 egz.
2. ćwiczeń do programu „Czyste powietrze wokół nas”
• format A5;
• 4+4 full kolor CMYK;
• papier offset nie mniej niż 120 g/m2;
• oprawa zeszytowa szyta na 2 zszywki;
• 16 stron;
• nakład 23.100 egz.;
• pakowane po 100 szt.
3. ulotek „Mały kleszcz - duży problem”
• format B5;
• druk dwustronny 4+4 full kolor CMYK;
• papier biały nie mniej niż 150g/m2 kreda mat;
• jedna kartka;
• nakład 20.000 egz.;
• pakowanie/przekładanie po 50 szt.; max. 200 szt. w opakowaniu
4. plakatów „Senior w roli głównej”
• format A3;
• druk jednostronny 4+0 full kolor CMYK;
• papier biały nie mniej niż 150g/m2 kreda mat;
• jedna kartka;
• nakład 530 egz.;
• pakowanie/przekładanie po 20-30 szt.; max. 100 szt. w opakowaniu.
Termin realizacji zamówienia do 17 lipca 2026 r.
Zamawiający przekaże wykonawcy materiały w plikach PDF/PNG. Przed przystąpieniem do druku wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia wydruku próbnego i pozyskania akceptacji zamawiającego.
W specyfikacji należy uwzględnić koszty dostawy do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu (61-688), os. Przyjaźni 118, Oddział Higieny Dzieci, Młodzieży i Promocji Zdrowia.
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu zastrzega sobie możliwość zmiany ilości drukowanych i zamówionych materiałów z zachowaniem proponowanej przez Wykonawcę ceny produktu.
Do oferty należy dołączyć oświadczenie w zakresie przeciwdziałaniu wspierania agresji na Ukrainę oraz służące ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Zamawiający odrzuci oferty złożone przez oferentów, którzy w ciągu ostatnich 3 lat:
- nie wykonali u Zamawiającego zleconego zamówienia lub wykonali je nienależycie;
- złożyli u Zamawiającego ofertę, a następnie odmówili zawarcia umowy na jej podstawie;
- w stosunku do których Zamawiający zmuszony był do odstąpienia od umowy.
Rodzaj zamówienia:
Dostawy
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-06-02 09:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-06-02 09:00
Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
Nie
Publikacja w strefie publicznej:
2026-05-25 10:18
Termin zakończenia postępowania:
2026-06-11 09:44
Dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-05-25 10:18
-
oświadczenie_PWAnU.docx
2026-05-25 10:18
54 KB
zapytanie cenowe_komplet.pdf
2026-05-25 10:18
2.29 MB
Pobierz
Pytania i odpowiedzi
Nazwa
Data udzielenia odpowiedzi
Odpowiedzi na pytania
2026-05-27 08:48
Odpowiedzi na pytania
2026-05-28 10:43
Informacje o wynikach
Nazwa części
Data publikacji
Informacja o wynikach dotyczy części: 1
2026-06-02 09:55
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT