Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Dostawa sprzętu komputerowego
Numer postępowania
EA-ZP.2600.23.2026
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Dostawa obejmuje następujące elementy:
1. Telefon Yealink Yealink W73P (2sztuki)
2. Yealink Dodatkowa słuchawka IP W73H (3846) (7sztuk)
3. Torba Targus Classic+ 15.6" (CN415EU) (6sztuk)
4. Organizer Baseus Rzepy Czarny 1 sztuka 3m (ACMGT-F01) (15sztuk)
5. Kabel USB Ugreen USB-C - DisplayPort 3 m Czarny (6941876228393) (8sztuk)
6. Ładowarka Sieciowa telefonu USB Typu C Kostka Uniwersalna USBC 18W MT-T800 + kabel (3zestawy)
7. Dysk serwerowy Seagate Exos X24 16TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (ST16000NM002H) (1sztuka)
8. Kieszeń Unitek USB 3.0 - 2.5" / 3.5" HDD/SSD SATA III (Y-3035) (1sztuka)
9. Podkładka Natec pod mysz Chipmunk pianka z pamięcią kształtu granatowa (11sztuk)
10. Klawiatura + mysz Logitech MK370 Combo for Business (920-012077) (4sztuki)
11. "PATCH PANEL 24 PORT 1U 19"" KAT.7 EKRANOWANY SZARY LANBERG ID produktu: 112988 Z30132 Symbol: PPS7-1024-S" (1sztuka)
12. Drukarka kolorowa A3+ Canon PIXMA PRO-200S (1sztuka)
Realizacja do 2 tygodni od zawarcia umowy, dostawa do siedziby Zamawiającego (ul. Nowowiejskiego 60, 61-707 Poznań).
Jeżeli złożono ofertę, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2024 r. poz. 361 tj.) dla celów zastosowania kryterium ceny, Zamawiający doliczy do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć. Wykonawca, składając ofertę, ma obowiązek:
a) poinformowania Zamawiającego, że wybór jego oferty będzie prowadził do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego;
b) wskazania nazwy (rodzaju) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będą prowadziły do powstania obowiązku podatkowego;
c) wskazania wartości towaru lub usługi objętego obowiązkiem podatkowym Zamawiającego, bez kwoty podatku;
d) wskazania stawki podatku od towarów i usług, która zgodnie z wiedzą Wykonawcy, będzie miała zastosowanie.
Zamawiający odrzuci oferty złożone przez oferentów, którzy w ciągu ostatnich 3 lat:
- nie wykonali u Zamawiającego zleconego zamówienia lub wykonali je nienależycie;
- złożyli u Zamawiającego ofertę, a następnie odmówili zawarcia umowy na jej podstawie;
- w stosunku do których Zamawiający zmuszony był do odstąpienia od umowy.
Do oferty należy dołączyć oświadczenie w zakresie przeciwdziałaniu wspierania agresji na Ukrainę oraz służące ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Rodzaj zamówienia:
Dostawy
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-06-18 09:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-06-18 09:00
Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
Nie
Publikacja w strefie publicznej:
2026-06-10 10:08
Termin zakończenia postępowania:
2026-07-09 13:30
Dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-06-10 10:08
-
oświadczenie_PWAnU.docx
2026-06-10 10:08
54 KB
zapytanie cenowe_komplet.pdf
2026-06-10 10:08
1.42 MB
Pobierz
Informacje o wynikach
Nazwa części
Data publikacji
Informacja o wynikach dotyczy części: 1
2026-06-18 11:28
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT