DOSTAWA WRAZ Z MONTAŻEM AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO NA POTRZEBY BUDYNKÓW WSSE W POZNANIU PRZY UL. NOWOWIEJSKIEGO 60.
- Numer postępowania EA-ZP.272.12.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-13 12:01 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-13 12:01 | 186 KB | ||
|
|
SWZ komplet.pdf | 2026-07-13 12:01 | 5.86 MB | ||
|
|
Zał. 3 JEDZ.zip | 2026-07-13 12:01 | 93 KB | ||
|
|
Zał 2 projekt, przedmiary, kosztorysy.zip | 2026-07-13 12:01 | 12.28 MB | ||
|
|
załączniki edytowalne.zip | 2026-07-13 12:01 | 159 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
wyjaśnienia treści SWZ 21.07.pdf | 2026-07-21 13:59 | 96 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ 03.08.pdf | 2026-08-03 09:25 | 101 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-08-03 09:26 |
| Odpowiedzi na pytania | 2026-08-07 12:24 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | DOSTAWA WRAZ Z MONTAŻEM AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO NA POTRZEBY BUDYNKÓW WSSE W POZNANIU PRZY UL. NOWOWIEJSKIEGO 60. | 645 000,00 PLN | 2026-08-03 09:29:19 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-08-11 12:08 | 76 KB |
