DOSTAWA CHROMATOGRAFU GAZOWEGO DWUKANAŁOWEGO Z DETEKTORAMI ECD I FID (GC-ECD/FID) NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU
- Numer postępowania EA-ZP.272.7.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-13 13:11 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-13 13:11 | 175 KB | ||
|
|
Zał. 3 JEDZ.zip | 2026-07-13 13:11 | 90 KB | ||
|
|
SWZ komplet.pdf | 2026-07-13 13:11 | 4.28 MB | ||
|
|
załączniki edytowalne.zip | 2026-07-13 13:11 | 118 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
wyjasnienia treści SWZ 23.07.pdf | 2026-07-23 13:34 | 401 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ 28.07.pdf | 2026-07-28 14:03 | 102 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | DOSTAWA CHROMATOGRAFU GAZOWEGO DWUKANAŁOWEGO Z DETEKTORAMI ECD I FID (GC-ECD/FID) NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU | 285 000,00 PLN | 2026-08-11 10:00:14 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-08-11 10:30 | 151 KB |
