DOSTAWA CHROMATOGRAFU GAZOWEGO DWUKANAŁOWEGO Z DETEKTOREM MASOWYM GC-MS/MS POTRZEBY WSSE W POZNANIU
- Numer postępowania EA-ZP.272.8.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-14 13:22 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-07-14 13:22 | 193 KB | ||
|
|
SWZ komplet.pdf | 2026-07-14 13:22 | 4.93 MB | ||
|
|
zał. 3 JEDZ.zip | 2026-07-14 13:22 | 90 KB | ||
|
|
załączniki edytowalne.zip | 2026-07-14 13:22 | 126 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
wyjaśnienia treści SWZ 23.07_poprawione.pdf | 2026-07-24 13:42 | 99 KB | ||
|
|
Po zmianie Zał. 2 zestawienie parametrów granicznych.docx | 2026-07-23 14:18 | 36 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ 28.07.2026.pdf | 2026-07-28 14:12 | 150 KB | ||
|
|
wyjaśnienia treści SWZ 31.07.2026.pdf | 2026-07-31 14:22 | 116 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | DOSTAWA CHROMATOGRAFU GAZOWEGO DWUKANAŁOWEGO Z DETEKTOREM MASOWYM GC-MS/MS POTRZEBY WSSE W POZNANIU | 1 600 000,00 PLN | 2026-08-13 10:00:32 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert (1).docx | 2026-08-13 10:17 | 35 KB |
