DOSTAWA ZESTAWU DO CHROMATOGRAFII CIECZOWEJ Z DETEKTOREM FLUORESCENCYJNYM HPLC-FLD NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU

  • Numer postępowania EA-ZP.272.11.2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-03

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-17 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-17 10:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-15 13:21
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-15 13:21 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-15 13:21 174 KB
    icon SWZ komplet.pdf 2026-07-15 13:21 4.96 MB
    icon Zał. 3 JEDZ.zip 2026-07-15 13:21 91 KB
    icon załączniki edytowalne.zip 2026-07-15 13:21 119 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon wyjaśnienia treści SWZ 31.07.pdf 2026-07-31 09:40 111 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 DOSTAWA ZESTAWU DO CHROMATOGRAFII CIECZOWEJ Z DETEKTOREM FLUORESCENCYJNYM HPLC-FLD NA POTRZEBY WSSE W POZNANIU 395 000,00 PLN 2026-08-17 10:00:51

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa