Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Wykonanie/druk ulotki dotyczącej wirusowego zapalenia wątroby typu A
Numer postępowania
EA-ZP.2600.40.2026
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu zamierza zlecić wykonanie/druk ulotki dotyczącej wirusowego zapalenia wątroby typu A.
Zakresem zadania objęte są następujące materiały:
- format B5
- druk jednostronny 4+0 full kolor CMYK
- papier biały nie mniej niż 150g/m2 kreda mat
- jedna kartka
- nakład 10 000 egz.
- pakowanie/przekładanie po 50 szt.; max. 200 szt. w opakowaniu
Termin realizacji zamówienia do 4 września 2026 r.
Zamawiający przekaże wykonawcy materiały w pliku PDF.
Przed przystąpieniem do druku wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia wydruku próbnego i pozyskania akceptacji zamawiającego.
W specyfikacji należy uwzględnić koszty dostawy do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu (61-688), os. Przyjaźni 118, Oddział Higieny Dzieci, Młodzieży i Promocji Zdrowia. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu zastrzega sobie możliwość zmiany ilości drukowanych i zamówionych materiałów z zachowaniem proponowanej przez Wykonawcę ceny produktu.
Do oferty należy dołączyć oświadczenie w zakresie przeciwdziałaniu wspierania agresji na Ukrainę oraz służące ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Zamawiający odrzuci oferty złożone przez oferentów, którzy w ciągu ostatnich 3 lat:
- nie wykonali u Zamawiającego zleconego zamówienia lub wykonali je nienależycie;
- złożyli u Zamawiającego ofertę, a następnie odmówili zawarcia umowy na jej podstawie;
- w stosunku do których Zamawiający zmuszony był do odstąpienia od umowy.
Rodzaj zamówienia:
Dostawy
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-08-07 09:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-08-07 09:00
Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
Nie
Publikacja w strefie publicznej:
2026-08-03 12:15
Termin zakończenia postępowania:
2026-08-24 07:59
Dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-08-03 12:15
-
oświadczenie_PWAnU.docx
2026-08-03 12:15
54 KB
zapytanie cenowe_komplet.pdf
2026-08-03 12:15
12.52 MB
Pobierz
Pytania i odpowiedzi
Nazwa
Data udzielenia odpowiedzi
Odpowiedzi na pytania
2026-08-05 08:52
Odpowiedzi na pytania
2026-08-05 11:09
Informacje o wynikach
Nazwa części
Data publikacji
Informacja o wynikach dotyczy części: 1
2026-08-07 09:29
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT